Dysheket

Shitet nga: Premton 15 Mar 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes 3 dyshek 100x200cm dhe nje dyshek 200x200cm ne gjendje te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim