Kerveta 2 kat dhe 1 kat

Shitet nga: Avdullah 08 Jan 19:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Ketu mund te bleni kerveta jo vetem kerveta por gjithqka nga druri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim