Mobile

Shitet nga: Mobile 11 Pri 00:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Një Krevatë, një Regal dhe një Komod për TV Janë shum pak të perdorme pres Blers SERIOZ
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim