Mobile

Shitet nga: Veton 18 Shk 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Janë mobilie te perdorura shum pak dhe që shtrihen, të reja , nuk kan ndonjë defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim