Mobilje-dhomë e fjetjes sllovene

Shitet nga: Xhemajl 04 Shk 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes dhomen e fjetjes prodhim slloven, shumë e ruajtur.
E ka krevatin , rrethin e bukur me gilindera dhe pasqyra.. siq e shihni ne foto!
Per informata me te hollesishme na kontaktoni ne , 044-251-453 , Pejë.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim