Mobilje mojca

Shitet nga: Xxx 19 Jan 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes mojcat 3 dhe 1 me regall dhe komod .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim