Mobilje

Shitet nga: Privat 19 Pri 16:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Mobilje dhe dy tepiha gratis
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim