Paradhom

Shitet nga: Xxxxc 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shitet komodina per varjen e jakneve dhe palimin e kepucve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim