Prodhojm dhe riparojm gjitha llojet e mobiljeve

Shitet nga: Roland 04 Nën 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Prodhojm dhe riparojm te gjitha llojet e mobileve dhoma gjumi paradhoma kuzhina komoda tambure karika tavolina sipas porosis juaj ne ju garantojm per punen qe bejme per gjdo informacion na kontaktoni ne kete numer telefoni 044321075 ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim