Shes mobilet moderne

Shitet nga: Mobilet 01 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes garnituren 2 treshe plus 1 fotele dhe 1 tabure jan ngjyr gjyvezi po ashtu jan edhe nje komplet te njejte ngjyr kafe dhe jan shum te pershtashme gjithashtu edhe shtrihen per te fjetur qmimi per dy paret eshte 800 euro po i heqim per shkak te renovimit .
Per me shum info na kontaktoni...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim