Shes mobilje

Shitet nga: Visar 07 Pri 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Shes keto mobilje nje dhome fjetjes komplet
Shes dhome ditë komplet 1-2-3
Shes tre shtreter per dy persona
Dhe dy per nje persone
Jan shume te ruajtur
Qmimi sipas marveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim