Bejm kuzhina me porosi speciale

Shitet nga: Albian 08 Krr 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
bejme kuzhina moderne sipas porosis me dizajne te ndryshme dhe me cmim te volitshem


per ma shum informacion na kontaktoni ne ket numer +386 49-404802 viber*

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim