Bejme punimin e enteriereve

Shitet nga: Naim 29 Nën 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejme prodhimin e kuzhinave,dhomave te gjumit,komodeve per Tv. Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta numra :044138330 dhe 049138330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim