Ena

Shitet nga: Ena 23 Shk 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm mobile dhe bejm renovimin e tyre
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim