Kthes per kuzhin

Shitet nga: Avdi 02 Tet 00:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Eshte e pershtatshme per kuzhine ka dhe dy karrika eshte prodhim Slovenia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim