Kuzhina Druri

Shitet nga: Adnan gashii 28 Tet 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm -kuzhina . shkalla . Tavolina me karrina. dhe dhoma drurii
Qmimett -- kuzhina e drurit - 300 € metra
-- tavoluna me 6 karrika 200 €
-- shkalla druri shkelsja osht 60 €

》》》》》 Mirr Se vinii《《《《《
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim