Kuzhine e perdorur

Shitet nga: Drilon 27 Dhj 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhine, eshte e perdorur por e rujtme siq shihet ne foto. Mund te na kontaktoni ne keta numra: 044364358-049561012. Mund te na gjeni dhe ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim