Kuzhine

Shitet nga: Bedri xhylani 27 Gsh 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Shes kuzhin te punuar nga compania GACAFERI me dimensione 3.5 me material te lemuar dhe italian
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim