Mobile ena

Shitet nga: Mobile ena 18 Nën 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejm renovimin e mobile ne shtepi dhe punojm mobile te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim