Mobileri eno

Shitet nga: Mobileria eno 18 Mar 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Bejm prodhimin e mobileve dhe renovimin e tyre me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim