Mobileri

Shitet nga: Mobileria eno 12 Jan 14:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm mobile dhe bejm riparimin e tyre ne shtepi me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim