Prodhojme dhe bejm Riparimin e Mobiljeve te vjetra

Shitet nga: Arben 13 Maj 07:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
Prodhojm Mobilje Kuzhina Pllakare Dhoma Gjumi dhe Dhoma per Femije Pradhoma dhe enteriere per lokale Poashtu riparojm mobiljet e vjetra bjem veshjen e garniturave dhe kauqave te ndryshem nderrojm mehanizmat e kauqave dhe bejm edhe ngjyrosjen e mobiljeve. Transporti gratis neper tere Kosoven per qdo informate mund te na kontaktoni ne numraat e telefonave 044 321 075 dhe ne Viber +38649467096
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim