Treules shum komod

Shitet nga: besnik 24 Jan 13:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
nje treules shum komod pashtu me mekanizem qe shtrihet per fjetje dhe nji ules poashtu me njejtin mekanizem per fjetje dhe nje kuzhin shumpak te perdorum te gjitha 140 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim