shiten kuzhinat moderne ne peje

Shitet nga: eduardo 09 Pri 12:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje për kuzhinë
shiten kuzhinat moderne ne peje te punuar me standarte evropiane prevoja jone ka trokitur ne tregun evropian cilsia dhe puna jone eshte suksesi jone ne gjithe evropen qdo pune e jona garanton cilesi korrektesi dhe angazhim qe klientet tone te perjetojn nje kuzhin e cila jave plotson endrrat e jetes tuaj. jumirepresim vala 045953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim