Garnitura

Shitet nga: Skender 03 Sht 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jane ne gjendje te regullt perdorimin jane lekure me ngjyre kremi jane nje 3 ules dy 2ulese dhe nje fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim