2 KAUQA

Shitet nga: FUAT 17 Mar 15:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
TE DY KAUQAT HAPEN DHE MUND TE PERDOREN PER FJETJE. JANE TE RUJTUM.
JU MIREPRES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim