DY TRESH DY FOTELE KOMOD DHE TAVOLIN E NGRENJES

Shitet nga: yll 16 Pri 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
SHES DY TRESHE DY FOTELE TAVOLIN E VOGEL KOMOD DHE TAVOLIN E NGRENJES MBULESAT DHE JASTEKET JAN SHUM TE RUJTME PRES BLERES SERIOZ QMIMI ESHT I AESYSHEM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim