Divan (GE) dhe tavolinë ballkoni me karriga

Shitet nga: Violeta beqiri 09 Tet 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes divanin (ge) dhe tavolinen me karriga per ballkon! Çmimi me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim