Dy komplete

Shitet nga: mirushe 06 Mar 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR   1 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes tresh dysh dy fotele tepih lluster dhe perdet te kaltertat te pa pordorura 800€, urgjent e shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim