Fotele - shtrat

Shitet nga: Adnan 10 Jan 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten 3 fotele me mekanizem shtrires , ne gjendje te regullt dhe funksionale
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim