G-ja me fotele

Shitet nga: Rizs Kelmendi 10 Gsh 13:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Janë të mirëmbajtura, të pershtatshme për të fjetur dhe me një kualitet mjaftë të lartë. Cmimi sipas marveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim