Ganitur

Shitet nga: Gashi 22 Tet 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Ganitur .dyshe.treshe dhe nje fotele jan te shum te mira dhe jan shum pak te mira qmimi 380 ero mumd te na kuntaktoni edhe ne viber +377 45 606 890
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim