Garniturë 3 3 1 si dhe Komoden Piramidë

Shitet nga: Ismail 29 Nën 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura eshte prodhim i DALLAS Novi Pazar te triat shtrihen per fjetje .....cmimi 450 euro si dhe komoda PIRAMIDE Cmimi 300 euro ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim