Garnitur per dhom dite, Simpo (3-2-1) gjendja sh..

Shitet nga: Elma 21 Pri 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitur per dhom dite, e Simpos, trshi-dyshi dhe njishi,
Te vjetra 10 vjet, ne gjendje shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim