Garnitura 3,2 dhe 2 fotele plus tavolina

Shitet nga: Garnitura 28 Gsh 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Garnitura treshe, dyshe, dy fotele dhe tavolina ne gjendje shume te mire pa asnje
defekt.mund te thirni prej ores 10 deri 22 te mbremjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim