Garnitura 3sh 2sh 1sh

Shitet nga: garniture 3sh 2sh 1sh 25 Jan 20:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

349,99 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
shes garnituren 3sh 2sh 1sh me qmim shume te volitshem.jane te bukura dhe shume kualitative.te interesuarit mund te me telefonojne edhe ne viber.mund ti shihni edhe ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim