Garnitura per divan

Shitet nga: ilirjana 11 Nën 08:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet garnitura per divan,3 ulese,2 ulese dhe nje ulese. Çmimi 130 €.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim