Gen

Shitet nga: geja 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes Gen komplet shum pak e perdorur,shiko fotot kjo eshte dhe per me shum Info:044-863-540.dhe 049-230-877.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim