Karrige dhe tavoline

Shitet nga: Xxxx 25 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes 6 karige gjyre krem dhe nje tavolin te zezê keto shiten vetem komplet rruga anton çeta n
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim