Kauq dhe një qoshnik

Shitet nga: Jonuz 14 Nën 09:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan 4 kauq dhe një qoshnik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim