Kauq dysh dhe kendore

Shitet nga: Fatmir Mumxhija 20 Nën 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Kauq dysh po thuajse I rri ,cmimi 110 euro po ashtu edhe nje kendore dy kauqa plus kendi ,, cmimim 270 euro per kete kendore kontatkon ne nr tel. 044-441- 673
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim