Kauq nje tavolin dhe nje der

Shitet nga: A.s 12 Mar 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten nje tavolin lekyre Po Ashtu edhe nje kauq Dhe nje der Salloni me qama me dimencjone 160 me 2 e 10. Shiten me nje qmim te volitshum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim