Kauqa

Shitet nga: xxxxxx 21 Mar 15:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shesim nje 3 dhe nje 2 dhe dy fotele
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim