Kauqat

Shitet nga: ganimet 02 Pri 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shiten kauqat jan3 troseta 2 dvoseta edhe dy fotelen ne gjendje te mir jan dy komplete qi qelen dhe ky kauqi I bojkaft qelet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim