Komod, per sallon

Shitet nga: Edmond 05 Dhj 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Eshte ne gjendje shume te mire, dhe eshte shume pak i perdorur.

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim