Komplet Kauqave Trosed duoset dhe fotele

Shitet nga: Bleres Serioz 20 Dhj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Trosed Duset dhe fotele te prodhimit Simpo Kerkojm vetem bleres Serioz Kontaktoni ne 049249396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim