Komplet dhoma e dites

Shitet nga: Meti 07 Maj 11:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Tre tresha, tri fotele, 1 tepih i lekures dhe tavolina e mesit

044770377 dhe 049660139
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim