Koplet kauqa princesha

Shitet nga: Komlet princesha 10 Dhj 15:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet kompleti kauqave princesh ka 3fotele tresh dhe dyshi jan shum te ruajtura ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim