Mobile

Shitet nga: Agimi 049884965 18 Shk 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Shes gen trujtme shum pak te perdorme si medal prej fabrikes jon 3 kauqa dhe 2 qoshe jumirpresim 049884965
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim