Mobile 1.2.3

Shitet nga: Burim 28 Shk 08:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Mobilje salloni
Jan shum te forta dhe antik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim